Vesint

Strategie pro boj s dovolenou přibývání na váze

Průměrný Evropan získává několik kilogramů během šesti týdnů mezi díkůvzdání a Nový rok má den. Tento zdánlivě nevyhnutelné zvýšení tělesné hmotnosti je možné se vyhnout, můžete odrazit přidal liber v průběhu prázdnin, aniž by se stal dietní Scrooge.

Jeden způsob, jak to udělat, je jíst zdravější potraviny s nízkým obsahem tuku a kalorií. Stále můžete vyplnit vaše deska na dovolenou formou švédských stolů, ale naplňte ji s čerstvým ovocem a zeleninou, místo smažených kuřecích prstů nebo sýrové tyčinky.

Měli byste také pravidelně cvičit. Získejte 30 minut mírného cvičení většinu, ne-li všechny, dny v týdnu. Sedavý způsob života je jedním z hlavních přispěvatelů do dovolené přibývání na váze.

Proveďte jednoduché změny

Mnoho tradičních rekreačních potraviny jsou načteny s obsahem tuku a kalorií. Chcete-li zachovat svou váhu zvládnutelné, nahradit nízkým obsahem tuků potravin. Nebo jděte do toho a jíst určité jídlo si můžete vychutnat příliš mnoho, aby se vzdali, ale mají menší část a šetřit kalorie přeskočením něco, co není tak důležité pro vás.

Tady je další rady pro řezání tuku z vaší dovolené stravy:

  • Jezte bílé maso krocana, který má méně kalorií a méně tuku než tmavého masa. 3-unce porce bez kůže krůtí prsa má 119 kalorií a 1 gram tuku. Stejné množství tmavého masa má 142 kalorií a 5 g tuku.

  • Dejte omáčku přes skimmer před podáváním, a budete snížit kalorie o 80 procent. To je podstatná změna: Dovolená omáčku, která není odstředěné obsahuje 60 až 70 kalorií na lžíci. Velkorysé porce můžete přidat tolik jako 500 kalorií na vaší dovolené večeři.

  • Podáváme nádivkou pečené mimo krocana, má polovinu kalorií nádivkou vařené uvnitř ptáka.

  • Podávejte alespoň jednu položku velmi nízký obsah kalorií a tuků, jako je čerstvý ovocný salát nebo dušenou zeleninou přikrýval s citronovou šťávou a bylinkami. Jeden-polovina šálku porce dušené zelené fazolky má jen 15 kalorií a stopy tuku, jeden-polovina šálku porce restované zelené fazolky má 50 kalorií a 6,6 g tuku.

  • Podáváme pečené brambory místo kandované sladké brambory. Prostý pečená brambora má 220 kalorií a jen stopy tuku, jeden šálek kandovaného sladkých brambor má 300 kalorií a 6 g tuku.

  • Nepoužívejte nahoru zelenina s máslem, místo toho použijte nemastný jogurt nebo nízkokalorická zakysanou smetanou. Ušetříte v průměru o 100 kalorií a 10 gramů tuku na polévkovou lžíci.

  • Podáváme jablečný koláč přelitý vanilkovým mraženého jogurtu místo ořechový koláč se šlehačkou. Na řezu, ušetříte 460 kalorií a 32 gramů tuku.

  • Náhradní hořčice pro majonézu na polední krůtí sendvič. Ušetříte 82 kalorií a 8 gramů tuku.

  • Dávejte pozor na to, co pijete. Dva míchané nápoje může obsahovat jak hodně jako 500 kalorií, jeden šálek vaječného koňaku, 380 kalorií. Ale dvě sklenice jablečného vína nebo bílého vína mají pouze 300 kalorií.