Vesint

Léčba obezity

Léčba obezity

Existuje řada metod používaných k léčbě obezity. Začlenění více metod, jako je např. dietní změny, stejně jako přidávání cvičení může být prospěšné. Přečtěte si více o léčbě obezity ›

Hmotnost záleží: když vůle nestačí

Když jste výrazně obézní, nikdo vám říct, že byste pravděpodobně šťastnější a zdravější bez kil. Ale co v případě, že váha nebude odlepovat, bez ohledu na to, jak moc se snažíš?

Sama vůle nemusí být dost pro lidi, kteří jsou výrazně nadváhu. Pokud jste se upřímně snažili zhubnout a nepodařilo, léky nebo operace by mohly být užitečné v některých chorob.

Většina lékařských hubnutí programy, zkuste nejprve vám pomohou dlouhodobé změny chování potřebné k dosažení a udržet si zdravou váhu. To zahrnuje pravidelné cvičení a jíst zdravé potraviny.

Pokud jste stále vážně nadváhou, můžete a váš poskytovatel zdravotní péče diskutovat o těchto dalších možností.

Více informací o možnostech léčby pro řízení hmotnosti ›

Cvičení pro vážně nevhodné

Chcete-li zvýšit své šance na dlouhodobé hubnutí úspěch a snížit zdravotní rizika, být dobře informováni dříve, než začnete váš cvičební program. Buďte realističtí o tom, co chcete dosáhnout, a aby se vážně závazek, jak to udělat. Ujistěte se, že jste zkontrolovat své možnosti cvičení se svým lékařem a diskutovat najít program s fitness instruktorem, který má zkušenosti s prací s obézních lidí.

Přečtěte si více o zahájením cvičebního programu ›

Mohl váha-ztráta chirurgie zachránit váš život?

Výhody hubnutí chirurgie jít nad rámec toho, co oko dohlédne. Pokud jste obézní, chirurgie, jak zhubnout, může být bezpečnější než nosit těch kil. Pokud máte co do činění s diabetem, stejně, může hubnutí chirurgie poslat nemoci do dlouhodobé remisi.

Přečtěte si více o hubnutí chirurgie ›