Vesint

Zhubnout při práci

Hubnutí může být obtížné, když máte náročnou kariéru. Zvažte mnoho potenciálních sabotérů: mají málo času na cvičení, stravování často pro firemní akce a čelí neustálé pokušení cookie zásobníků.

Vaše váha je řízen počet kalorií, které jíte vyváženou proti množství kalorií, které používáte. Chcete-li zhubnout, musíte použít více kalorií, než budete jíst. První krok? Udržujte jídlo a cvičení deník pro asi dva týdny. Záznam kdy, co a kolik jíte celý den, a také zaznamenat, kdy a na jak dlouho jsi fyzicky aktivní. Poté, vyhodnotit informace, které jste shromáždili.

Jaké druhy situací, myšlenky nebo emoce vyvolat budete jíst, nebo nejíst, cvičení nebo nesmí vykonávat? Líbí se vám občerstvení pod tlakem termínu? Myslíte si ušetřit většinu svého jídla, když se dostanete domů z práce? Jste popadat bonbon pokaždé, když minete recepční stůl?

Jakmile budete mít pevnou představu o vaší stravy a vzory aktivity, přizpůsobit svůj váha-ztráta plán na řešení těchto problémových oblastí.

Následující strategie vám pomohou vyřešit svůj osobní váha-ztráta plán řízení společné pracoviště hubnutí překážky.

Plánujte dopředu

Počet kalorií, které potřebujete jíst každý den a ne přibrat, závisí na vaší úrovni aktivity, věku a pohlaví. Chcete-li zhubnout, jíst méně kalorií, než budete potřebovat a používat více kalorií tím, že zvýší svou fyzickou aktivitu. Abychom vám pomohli zjistit počet kalorií a množství zdravých potravin byste měli jíst každý, jděte na USDA je Zvolte mém talíři webové stránky.

Váš denní dávky kalorií by mělo pocházet z potravin, které dodávají vitamíny a další živiny, které vaše tělo potřebuje. Váš stravovací plán by měl obsahovat různé zeleniny a ovoce, celozrnných výrobků, libové maso, drůbež, fazole, a nízkým obsahem tuku nebo bez tuku mléka.

Snažte se vyhnout potraviny, které poskytují kalorií bez výživy. Od kancelář cukrovinka sklenice a improvizované oslavy narozenin na prodejních-stroje jízdného a zbylých kancelářských-setkání podnosy jídla, pracoviště obvykle nabízejí hojnost příležitostí pro neplánované jíst, a proto kalorií.

Chcete-li snížit pokušení dopřát, se vaše váha-ztráta plán zahrnovat tři průměrné velikosti jídla a nejméně dvě malé zdravé občerstvení, nebo pět malých mini-jídla. Tím, tankování se dobře po celý den, nebudete jako hlad a náchylné k okusování.

To může také chránit vás z přejídání na noc.

Mnoho lidí nejedí, že hodně v práci, protože jsou roztržitý. Ale jakmile se dostanete domů, které konzumují celodenní hodnotu kalorií, a pak někteří proto, že jsou tak hladoví.

Snídaně je obzvláště důležité jídlo zahrnout do plánu. Je to skok-začíná váš metabolismus, což ve skutečnosti vám pomůže spálit více kalorií po celý den.

Restaurace, kavárny

Pokud vaše práce vyžaduje časté stravování mimo domov, můžete stále držet svého cíle ve snížení hmotnosti tím, že kontrolu nad situací.

Pokud je to možné, plánovat dopředu. Výzkum restauraci a podívejte se na nabídku před vaším příjezdem. Mnoho restaurací nyní poskytují své nabídky on-line, nebo si můžete nechat faxem do vaší kanceláře. Pokud nemáte čas plánovat, zeptejte se v restauraci vidět srdce zdravé nebo s nižším obsahem tuku jídla na menu, které většina restaurací se poskytnout.

Většina restaurací sloužit i velikosti porcí, které jsou příliš velké. Zvažte jíst polovinu nebo méně z podílu, který sloužil, vzít domů zbytek na další jídlo.

Nepoužívejte zbavit se

Pokud opravdu chcete narozeninový dort na párty nebo steak a brambory se zakysanou smetanou v restauraci setkání, jděte do toho a mají některé, ale omezit velikost porce.

Nepoužívejte připravit sami těší potraviny, které máte chuť. Pokud tak učiníte, můžete spustit riziko přejídání. Ovládací část je klíč.

Takže, mají malý kousek dortu nebo drobná filet a zařazovat do svého denního plánu.

Mezitím tým se s ostatními, kteří sdílejí vaše zdravé cílů a Spur navzájem.