Vesint

Impotence

Co je impotence?

Impotence nebo erektilní dysfunkce je neschopnost muže dosáhnout a udržet erekci dostatečně pevný, aby se zapojily do úplné nebo pohlavním stykem. Ačkoli to je častější u starších mužů, impotence může objevit v každém věku. Impotence není normální důsledek stárnutí. Asi 70% erektilní dysfunkce je v důsledku onemocnění, jako je cukrovka a ateroskleróza, dalších 10% až 20%, je v důsledku psychologických faktorů, a zbývající procento se vztahuje na léky, faktory životního stylu, a poranění (Zdroj: NIDDK ).

Dosažení erekce je složitý proces, který vyžaduje přenos vjemů z oblasti genitálií na nervový systém a návratu nervových impulsů do svalů a cév penisu. Cokoliv, co se střetává s touto výměnou, jako je nemoc nebo úraz, cév, svalů, nebo nervů, mohou dosažení a udržení erekce obtížné. Psychologické faktory, jako je úzkost a deprese, mohou interferovat s erektilní funkce. Úzkost a deprese mohou vyvinout v důsledku impotence.

Naštěstí, impotence je většinou léčitelná. Je zapotřebí důkladné hodnocení začíná s historií a fyzikální vyšetření pomoci diagnostikovat příčinu. Poté, co je příčinou impotence je určena, léčba může být přizpůsobena cíli, který příčinu a jiné přispívající faktory. Procedury používané k léčbě impotence může zahrnovat léky, vakuové zařízení, chirurgie, a psychoterapii.

Vzhledem k tomu, impotence může být kvůli zdravotním problémům, které mohou mít vliv na celé tělo, a protože to může ovlivnit něčí kvality života, je důležité promluvit se svým lékařem, pokud máte potíže dosáhnout nebo udržet erekci. S rostoucím diskuse impotence v médiích, spolu s pokroky v léčbě, muži jsou nyní mnohem pohodlnější mluvit se svým lékařem o impotenci. V současné době se odhaduje, že mezi 15 a 30 milionů mužů v Evropě jsou ovlivněny impotence (Zdroj: NIDDK ).

Je velmi důležité, aby s eek rychlá lékařská péče, pokud jste se setkali s impotenci, a to nejen proto, že impotence může být způsobeno základních zdravotních problémů, ale proto, že léčba může zlepšit kvalitu svého života. Impotence není lékařská pohotovost, ale může být spojena s nemocí, které mohou mít vážné komplikace.

Příznaky

Jaké jsou příznaky impotence?

Impotence nebo erektilní dysfunkce je neschopnost muže dosáhnout a udržet erekci dostatečně pevný, aby se zapojily do úplné nebo pohlavním stykem. Impotence se projevuje rozdílně v různých jedinců. Možná zjistíte, že jsou schopni dosáhnout erekce vůbec, nebo můžete být schopni dosáhnout erekce, ale jen krátce.... Přečtěte si více o impotence příznaky

PŘÍČINY

Co způsobuje impotenci?

Ve většině případů, impotence má fyzickou příčinu. Dosažení erekce je složitý proces, který vyžaduje vaše tělo přenášet pocity z oblasti genitálií na nervový systém a vrátit nervových vzruchů do svalů a cév penisu. Cokoliv, co se střetává s touto výměnou, jako je nemoc nebo zranění cév, svalů, nebo nervů, může vést k impotenci. Psychologické faktory, jako je úzkost a deprese, může také zasahovat do vašeho erektilní funkce.... Přečtěte si více o příčinách impotence

OŠETŘENÍ

Jak se impotence léčí?

Léčba impotence začíná celoživotní programu pravidelné lékařské péči, která umožňuje vaše zdravotní péče profesionální poskytovat časné screeningové testy. Pravidelná lékařská péče také poskytuje příležitost pro vaši zdravotní péče odborníka, aby neprodleně vyhodnotit symptomy a vaše rizika pro vývoj impotenci. Léčba impotence je založen na jeho příčinu.... Přečtěte si více o impotence léčby

Další články