Vesint

Úspěch tajemství hubnutí

Většina dieters získat váhu ztrácejí do pěti let. Ale mohli vyhnout Přitom postupně mění své stravovací a pohybové návyky.

Váš přístup k hubnutí by mělo být, aby se změny, které můžete držet krok po celý zbytek svého života, podle Národního institutu pro diabetes a zažívání a onemocnění ledvin (NIDDK).

Můžete očekávat, že projít třemi odlišnými fázemi jako nová dieta a cvičení návyky zakoření a zdravější jste se začíná objevovat.

Zde je návod, jak zůstat na trati po každé fáze z vašeho rozhodnutí, jak zhubnout, aby po dosažení vašich cílů.

Fáze jedna: nadšení a rychlé hubnutí

Na začátku diety, hubnutí má tendenci být rychlé, protože je to většinou hmotnostních vody, ne tuku. Nadšení také inklinuje být u všech dob vysoká, což může způsobit, že některé dieters pokusit se nastartovat své sazby o hubnutí by undereating. To v konečném důsledku vede k zadlužování, které může vykolejit vaše úsilí.

Ty by měly usilovat o stravovací plán, který vám umožní ztratit asi půl kila dvou liber týdně. Podle NIDDK, půl libry na dvě libry týdně je bezpečná rychlost hubnutí. To znamená jíst 300 až 500 méně kalorií denně, než to, co potřebujete pro udržení aktuální váhu.

Chcete-li získat příjem kalorií základní linie, aby potraviny záznam na týden, ale neměňte své stravovací návyky. Pak analyzovat záznamy porovnání počtu kalorií jste spotřebou s tím, co je třeba konzumovat k dosažení svého cíle váhu.

Jakmile budete mít denní kalorický cíl na mysli, začít držet týdenní jídlo pro pět ze sedmi dnů, a snížení kalorií postupně, až se dostanete svůj denní energetický cíl.

Fáze dvě: netrpělivost a pomalé hubnutí

Do střední fázi svého jídelníčku, bude vaše nové návyky začnou cítit pohodlně. Přesto, bude vaše rychlost hubnutí zpomalí, jak vaše tělo složení změn.

Můžete mít pocit frustrace v tomto bodě. Můžete mít pocit, jako byste dávat do stejné množství úsilí jste udělali na začátku, ale stále stejné odměny. Několik týdnů můžete zhubnout, několik týdnů nemůžete.

Během této doby se snaží, být připraven na druhou tipovací myšlenek, jako "je to opravdu stojí za to?" a vábení staré, ne-tak-zdravé návyky.

Chcete-li zůstat na trati, zvýšit vaše hubnutí sazbu o výkonu. Pomalu pracovat až 60 minut aerobního cvičení denně, pětkrát týdně, přidávat svalů, posilovací cviky na dva dny. Poraďte se se svým lékařem před zahájením cvičebního programu.

Fáze tři: nedůvěra a vábení staré zvyky

Konečná fáze svého jídelníčku je začátek nejnáročnější část cesty nároky na údržbu. Od této chvíle se vaše nové stravovací návyky jsou stanoveny a víte, že nejlepší dieta a cvičení vzorec pro vás.

Nebuďte překvapeni, nicméně, pokud máte pocit, váš úspěch je orientační. Jak se vypořádat s občasným skluzu je skutečný rozdíl mezi hubnutí pro dobro a získat jej zpět.

Když se rozmazlovat, zkuste se dostat zpět ke svému pravidelnému stravování a cvičením následující den. Jíst zdravě a pravidelně cvičení jsou klíčem k úspěchu.