Vesint

Udržování hubnutí

Výhody udržení hubnutí

Zatímco hubnutí je pro mnoho lidí těžké, je to ještě složitější udržet váhu off. Většina lidí, kteří ztratí velké množství váhy získat to dva-tři roky později. Jedna teorie o znovunabytí ztracené hmotnosti je, že lidé, kteří snížit jejich příjem kalorií, jak zhubnout zažít pokles jejich metabolismu, takže je stále těžší, jak zhubnout po dobu měsíců. Nižší rychlost metabolismu může rovněž usnadnit získat váhu po více normální strava je obnovena. Z těchto důvodů, extrémně nízkokalorické diety a rychlá ztráta hmotnosti, jsou odrazováni.

Ztráta více než jedno-dvalibra týdně se doporučuje. Začlenění dlouhodobé změny životního stylu zvýší šanci na úspěšné dlouhodobé hubnutí.

Hubnutí se zdravou hmotností pro výšku osoby mohou podpořit zdravotní výhody, jako jsou nižší hladiny cholesterolu a cukru v krvi úrovních, nižší krevní tlak, méně stresu na kosti a klouby, a méně práce pro srdce. Tak, to je velmi důležité pro udržení hubnutí získat přínosy pro zdraví po celý život.

Udržet váhu navíc pryč vyžaduje úsilí a odhodlání, stejně jako hubnutí dělá. Cíle hubnutí je dosaženo změny v jídelníčku, stravovacích návyků, cvičení, a, v extrémních případech, chirurgie.

Strategie údržby hubnutí

Mezi strategie, které podporují hubnutí hrají také důležitou roli v udržování:

  • Podpůrné systémy účinně používané při hubnutí může přispět k udržení hmotnosti. Studie provedená Národním Hmotnost Control registru nalézt lidi, kteří ztratili váhu a pokračující jednání dvouměsíční skupinové podpory na jeden rok udržuje svou plnou hubnutí. Účastníci studie, kteří se setkání Support Group nezúčastní získal téměř polovinu hmotnosti.

  • Fyzická aktivita hraje důležitou roli v udržování hubnutí. Studie ukazují, že i cvičení, která není přesná, jako je například chůze po schodech a použití, má pozitivní účinek. Činnost, která používá 1500 až 2000 kalorií za týden se doporučuje pro udržení hmotnosti.

  • Dieta a cvičení jsou důležité strategie pro ztráty a udržení váhy. Studie Národní Hmotnost Control registru zjistil, že téměř všichni 784 účastníků studie, kteří ztratili nejméně 30 liber, a tvrdila, že ztráta na jeden rok nebo déle, používá dieta a cvičení nejen ztratit váhu, ale také k udržení hubnutí.

  • Jakmile bylo dosaženo požadované hmotnosti, postupné přidávání asi 200 kalorií zdravé, nízkotučné potraviny do denního příjmu může být pokus po dobu jednoho týdne, aby zjistili, zda hubnutí pokračuje. Je-li úbytek hmotnosti se i nadále, další kalorií zdravých potravin, mohou být přidány do denní stravy do správné rovnováhy kalorií, aby byla udržena požadovaná hmotnost byla stanovena. To může nějakou dobu trvat a vedení záznamů zjistit, jak nastavení příjmu potravy a cvičení úrovně ovlivňují váhu.

Pokračování v používání strategií chování může pomoci udržet váhu. Buďte si vědomi jíst jako reakce na stres a užívat cvičení, aktivity, nebo meditace vyrovnat se místo toho jíst.

Návrat ke starým zvykům, neznamená selhání. Platební obnovenou pozornost na výběr stravy a cvičení mohou pomoci udržet chování, které udržují hubnutí. Identifikace situací, jako jsou negativní nálady a mezilidské obtíže a začlenění alternativních metod zvládání takových situací, spíše než jídlo může zabránit recidivám do starých zvyků.

Hmotnost cyklistika

Hmotnost cyklistika ztrácí a znovunabytí původní hmotnosti vícekrát. Některé studie naznačují, že hmotnost na kole, také volal "jo-jo diety", může mít v některých zdravotních rizik, jako je vysoký krevní tlak, onemocnění žlučníku, a vysoké hladiny cholesterolu. Tyto studie však nejsou přesvědčivé. Nejlepší strategií je, aby se zabránilo hmotnosti na kole a udržovat zdravou váhu díky aktivitě a zdravé výživy.

Jeden mýtus o hmotnosti cyklistiky je, že osoba, která ztrácí a získává váhu bude mít větší potíže opět zhubnout a udržet ho ve srovnání s osobou, která není prošel hubnutí cyklu. Většina studií ukazují, že hmotnost na kole nemá vliv na rychlost, při které tělo spaluje palivo a předchozí hmotnost cyklus neovlivňuje schopnost zhubnout znovu. Kromě toho, hmotnost cyklistika nezvyšuje množství tukové tkáně a zvýšení ukládání tuku kolem břicha.

Vždy se poraďte se svým lékařem pro více informací.