Vesint

Cvičení a jíst inteligentní udržet váhu off

Většina dieters spáchané na hubnutí jsou úspěšné. Přesto více než 65 procent lidí, kteří trpí nadváhou. Problém je, že tak těžké, jak zhubnout může být, udržet ho je ještě těžší. I v lékařsky kontrolovaných programů, téměř dvě třetiny účastníků získat zpět ztracenou hmotnost do tří let, podle Centra pro hmotnost a poruchy příjmu potravy programu na University of Pennsylvania.

Lidé, kteří udržují ztracenou váhu off mívají několik návyky společného. Následující strategie vám pomůže být úspěšný dlouhodobý poražený.

Každý den cvičení

Lidé v Národním Hmotnost kontrolu registru, skupiny 5000 lidí, kteří přišli v průměru 60 kg a udržuje svou váhu stabilní po dobu až pěti let, spálit v průměru 2700 kalorií týdně fyzické aktivitě.

To se rovná asi jedné hodině mírně intenzivní aktivity, jako je svěží chůze každý den. V roce 2005 USDA vydala doporučení, která zahrnovala 60-90 minuty středně až intenzivní činnosti za den udržet váhový úbytek, který je v souladu s účastníky v Národním Hmotnost Control registru.

Chcete-li začít cvičební program:

 • Poraďte se se svým lékařem a začít pomalu. Počínaje 10 až 30 minut středně intenzivní činnosti, jako je chůze, tři dny v týdnu je dobré místo pro start. Vybudovat na 45-60 minuta na většinu dní.

 • Plán svou fyzickou aktivitu týden předem, a používat deník zaznamenat aktuální čas cvičení.

Jezte inteligentní

Většina úspěšných Dieta změny v tom, co, kdy a jak jedí. Evropská Heart Association doporučuje přijetí následujících zdravé stravovací návyky.

 • Jezte přiměřené porce. Studie ukázaly, že většina lidí jíst jídlo porce dva až třikrát větší, než je nutné pro správné výživy a udržování hmotnosti. Udržet na uzdě vaše velikosti porcí, použijte salátový talíř místo talíř při stolování doma. Při stolování se, rozdělit entrée s jídelním společníka nebo objednat předkrm desky namísto plné velikosti jídla.

 • Jíst snídani. Lidé, kteří jedí snídaně jíst méně kalorií po celý den a je méně pravděpodobné, že flámu hladem na oběd nebo večeři.

 • Obchod chytrý. Zásobili čerstvé, nízkotučných potravin. Použijte nákupní seznam, a ne nakupovat, když máte hlad.

 • Naplánujte všechny vaše jídlo. Pokud se chystáte na večírek nebo na jídlo do restaurace, rozhodnout dopředu, co můžete udělat pro to, aby bylo jednodušší jíst zdravě.

 • Správa chutě. Pokud jste opravdu touží po vysoce kalorické potraviny, jíst malé množství toho, místo odporu, dokud se vzdát a soutěska sami.

 • Jezte pomalu. Váš čas a vychutnával každé sousto je jídlo a jídlo, které jíte více uspokojující, takže je pravděpodobné, že jíst méně.

 • Udržet motivaci. Udržet si motivaci up je důležitou součástí tvorby jakákoliv změna trvalá. Zkuste následující strategie, pokud vaše úsilí začne prohýbat.

 • Važte se pravidelně. Pokud tak učiníte, je skvělý způsob, jak udržet vaši cílovou cíl - udržení vaší hmotnosti - před vámi. Týdenní váží-ins jsou nejlepší a umožňují, aby přijaly opatření snížením kalorií a / nebo výkonu více, pokud je vaše váha se hýbe až tři libry přes váš cíl údržby.

 • Řez si trochu malátný. Chyba je malá chyba nebo návrat ke starým zvykům. To se může stát, když máte špatný den a přejídat nebo nevykonávají. Relaps je, když jdete zpátky do starých kolejí po dobu několika dnů nebo týdnů. Pamatujte si, že má výpadek nebo recidiva není selhání. Nevzdávejte se, jen dostat zpátky na trať.

 • Vyhněte emocionální jíst. Zkuste použít jiné způsoby, jak reagovat na životní stresy kromě jíst. Udělejte si procházku, začít nový koníček nebo uklidnit prostřednictvím meditace.