Vesint

Váha-ztráta skutečnost a fikce

Nemusíte chodit daleko, najít dietní rady. Je to tak blízko, jako webový prohlížeč, místním knihkupectví, nebo že pop kultury časopisu si listoval. Ale jak přesné je informace? Některé strava rada je prostě špatně a některé z nich mohou být nebezpečné pro vaše zdraví.

Zde je bližší pohled na některé z hubnutí fikcí plovoucí kolem venku, s laskavým svolením Hmotnost regulace informační sítě, která je součástí National Institutes of Health.

Záliba

Fiction: výstřelek stravy práce pro trvalé hubnutí.

Fakt: výstřelek diety nejsou nejlepší způsob, jak zhubnout a udržet ji. Výstřelek strava často slibují rychlé hubnutí, nebo ti snížit některé potraviny ze svého jídelníčku. Můžete zhubnout nejprve na jednu z těchto diet. Ale diety, které přísně omezují kalorií či výběr potravin je těžké sledovat. Většina lidí se rychle neunaví, vrátit se k jejich starému způsobu stravování, a získat jakoukoli ztracenou váhu.

Výstřelek diety jsou také nezdravé, protože jen zřídka poskytují všechny živiny, které vaše tělo potřebuje.

Místo: Zaměřte se na postupné ztráty na hmotnosti půl kila na dvě liber týdně. Nejlepší způsob, jak to udělat, je vybírat si zdravé jídlo, jíst mírné části, a přidat fyzickou aktivitu do svého denního režimu.

Vynechání jídla

Fiction: Vynechávání jídel je dobrý způsob, jak zhubnout.

Skutečnost: Lidé, kteří během dne vynechávají snídani, a jíst méně časy mají tendenci být těžší než lidé, kteří jedí zdravou snídani. To může být proto, že lidé, kteří vynechávají jídlo mají tendenci cítit hlad později a jíst více, než by za normálních okolností na večeři a večer.

Místo: Jezte malé porce po celý den, které obsahují celou řadu zdravých, nízkotučných, nízkokalorické potraviny.

Je čas na jídlo

Fiction: Jíst po dvacet hodin způsobuje zvýšení tělesné hmotnosti.

Fakt: Nezáleží na tom, jakou denní dobu budete jíst. To je to, co a kolik jíte a kolik fyzické aktivity se dostanete po celý den, zjistit, zda jste získali, ztratit, nebo udržet svou váhu. Bez ohledu na to, když budete jíst, bude vaše tělo ukládat extra kalorie jako tuk.

Místo: Chcete-li mít svačinu před spaním, myslet na to, kolik kalorií jste jedli ten den. Pak zvažte zdravé, spánku-podporovat občerstvení, jako jsou sklenice odstředěného mléka, kousek ovoce, nebo šálek obyčejného nízkým obsahem tuku nebo nízkotučné jogurty.